loading...

Skromný šatník

Když se podívám do svého šatníku, najdu tam jen to, co nosím, skutečně „potřebuji“ a co využívám na různé společenské příležitosti. Nemám tam zbytečnosti anebo věci, které mi nepadnou, jsou mi malé, velké či nepadnoucí. Svůj šatník jsem dlouho ladila – je vlastně výsledkem několikaleté práce. :) 

celý článek...

Jaro a vše je nové???

Ptáčci zpívají, mouchy začínají otravovat (pro někoho jiného možná krásně bzučí, ale já osobně mouchy moc v oblibě nemám), včelky zkoumají první květy a všude kolem je nádech nové energie přicházející s hřejivým jarem. Jaro zvěstuje vše nové – nové nadšení, nové radosti, nové kousky v šatníky, nové nápady, nové partnery (???),… Prostě vše je nové. A já si tak říkám, že by skutečně nebylo marné nadchnout konečně nás, zarputilé nositele riflí, do pořízení např. sukní či šatů. Češi jsou snad největší milovníci riflí na světě. Myslím si, že ani C. C. Hudson neodnosil za celý svůj život tolik riflí jako my… (C. C. Hudson – v roce 1904 objevil denim a až v roce 1947 vznikají ty pravé první džíny značky Wrangler.)

celý článek...

Proč nesleduji módní trendy

Když jsem si udělala svůj první kurz stylistky, byl přímo zaměřený na oblékání podle aktuálních módních trendů a jak naaranžovat oblečení a doplňky na modelku, aby to vypadalo na fotce překrásně a navodilo pocit dokonalosti. Zajímala mě však hloubka oblékání – jak se oblékat, abych se v oblečení cítila dobře. Bylo mi odpovězeno (k mému obrovskému zděšení), že si mám vybrat celebritu, která mě svým oblékáním zaujala, a tu pak napodobovat. S vytřeštěnýma očima jsem si uvědomila, zda to skutečně myslí vážně… Ano, fakt mysleli. No, kurz jsem absolvovala (patřila jsem mezi nejlepší v kurzu) a vytěžila z toho to nejnutnější, co jsem potřebovala. 

celý článek...

Nemám co na sebe

TĚHOTENSKÁ MÓDA!!! Ačkoli jsem se tomuto tématu na článek bránila zuby nehty, nedá mi to a musím ho probrat. Téma „co oblékat“ v těhotenství řeší naprosto každá těhulka a úplně každá z nás ztroskotá na nedostatku zboží a výběru. 

celý článek...

Malé černé

Malé černé se řadí mezi koktejlové šaty, ale na koktejl bychom si je v dnešní době jen stěží vzaly. ☺ Dnes jsou považovány za univerzální šaty, které si lze obléci na jakoukoli příležitost. Jejich objevitelkou a velkou průkopnicí byla Coco Chanel (vlastním jménem Gabrielle Bonheur Chanel). Coco Chanel je dodnes známá jako světová ikona – její legendární saka bez límečku a zavedení dlouhé úzké siluety jsou i nyní nadčasové kousky. Navíc Coco Chanel vděčíme za „vynalezení“ opálení. ☺ Je tedy fakt, že bych byla raději za propagování bílé pokožky, ale nedá se nic dělat. ☺

celý článek...

Plavky

Jsme v plném proudu plavkové sezóny a já teprve nyní „vyrukuji“ s nápady, jaké plavky jsou ty pravé… No, musím se přiznat, že jsem si opravdu dala na čas. ☺ Ale to nevadí. Nyní si můžete zakoupit ty pravé a naprosto jedinečné právě pro vás ve slevách a výprodejích. ☺

celý článek...

Šaty – léto - postava

Je tu teplíčko a začínáme si užívat léta. V létě dokonce vytahují šaty i ty z nás, které jsou zapřisáhlé nositelky kalhot… Ono taky, kdo se má v těch nohavicích pachtit, že? :D A tak jsem se rozhodla sepsat článek o výběru šatů s ohledem na proporce postavy

celý článek...

Silonky ve spreji aneb Make-up na nohy

Letní sezóna začíná a některé z nás řeší, jak na svoje bílé nožky. ☺ Máme trávit hodiny na balkoně nebo sáhnout po samoopalovacím krému? Já mám jasno – jdu do „silonek ve spreji“. Oficiálně se tento zázrak nazývá make-up na nohy.

celý článek...

Novinky emailem

Přihlašte se k odběru novinek nyní a pošlu Vám zdarma první kapitolu mého e-booku.