loading...
Helena Procházková, módní stylistka, uvádí do souladu šatník s vaší povahou.

OBLEČENÍ – VAŠE DRUHÉ JÁ


Dále propojuje oblékání dle typů postavy, módní stylingová pravidla a nalezení vlastního stylu na základě sebepoznání.

eKniha

Nenadálý kolotoč kolem domku

Klidně bych mohla tento článek nazvat i příslovím: „V nouzi poznáš přítele“. S manželem jsme nyní v jednom kole, tak nějak se všechno semlelo a prostě nestíháme. Letošní červen, červenec a i srpen jsou více než zajímavé. ;) Rozhodli jsme se stavět domek a jakmile jsme tuto myšlenku „vyslali“, věci nabraly velmi rychlý spád. Na naší cestě za splněním dalšího společného snu se setkáváme s různými nenadálými situacemi. Naštěstí jsme oba přesvědčeni, že vše se děje v náš prospěch a že lidi, které potkáváme, nám prostě a jednoduše mají pomoci na naší cestě. 

celý článek...

Moji mazlíci

Dneska se chci podělit o své zkušenosti s mými kosmetickými mazlíčky. Nebojte se, rozhodně tu nebudu rozebírat kde jaké své mýdlo či odličovací tampóny. :D Chci se zaměřit na svoji zkušenost s krocením vlasů po porodu a s odmašťováním pleti od těhotenství. To, že nepoznávám své tělo od počátku těhotenství až dodnes, se dalo očekávat. Nicméně mě velmi překvapilo, že i pleť a vlasy se budou z ničeho nic chovat jinak. 

celý článek...

OBJEVTE SVOJI KRÁSU A DEJTE JI NA OBDIV SPOLU SE SVÝMI PŘEDNOSTMI

DEJTE NA PRVNÍ POHLED NAJEVO, KDO JSTE.

KOMPLETNÍ PORADENSTVÍ PŘI OBLÉKÁNÍ DLE TYPU POSTAVY, SJEDNOCENÍ ŠATNÍKU S POVAHOU A ZÁKLADNÍ STYLINGOVÁ PRAVIDLA.

eKniha

HELENA PROCHÁZKOVÁ

Po absolvování rekvalifikačního programu „Módní stylistka“ jsem se rozhodla zaměřit na propojení nabitých informací z oblasti stylingu a získaných vědomostí v rámci sebepoznání a osobního rozvoje.

Novinky emailem

Přihlašte se k odběru novinek nyní a pošlu Vám zdarma první kapitolu mého e-booku.